Agenda

16 februari t/m 3 maart 2019
Voorjaarsvakantie (2 weken voor de leerlingen)
4 maart 2019
Start kunstblok 3 thema Duurzaamheid
5 t/m 15 maart 2019
Rapportgesprekken groep 3 t/m 7
5 t/m 15 maart 2019
Start oudergesprekken groepen 1 en 2
8 maart 2019
OC school versieren lente 1/2B(3),1/2G(2),3C(2),4A(2)
14 maart 2019
Ouderavond Pedagogische Alliantie Verkeer rondom de scholen
Van 19.30 tot 21.00
19 maart 2019
MR vergadering
Van 19.30 tot 21.30
22 maart 2019
Muziekgebouw aan t IJ. Voorstelling: Caravan! Groep 4A,B,C
27 maart 2019
Theorie Verkeersexamen Groep 7ABC
28 t/m 29 maart 2019
Kunstschooldag groep 8? Datum later bepaald
2 april 2019
Inloopkwartier groep 1 + 2
Van 08.30 tot 08.45
3 april 2019
Cultureel uitstapje: EYE groep 7C
4 april 2019
Inloopkwartier groep 6, 7, 8
Van 08.30 tot 08.45
5 april 2019
Inloopkwartier groep 3, 4, 5
Van 08.30 tot 08.45
9 t/m 10 april 2019
Schoolfotograaf
10 april 2019
Cultureel uitstapje: EYE groep 7A
12 april 2019
Koningsspelen groep 1/2
16 t/m 18 april 2019
Cito eindtoets groep 8A en 8B
18 april 2019
Paasontbijt groep 1 t/m 7 (groep 8 lunch ivm cito?)
19 april 2019
Goede vrijdag (vrij)
22 april 2019
Tweede Paasdag (vrij)
23 t/m 27 april 2019
Week openbare kunstlessen blok 3
23 t/m 26 april 2019
Tussentijdse oudergesprekken ronde 2 op aanvraag leerkracht of ouders
26 april 2019
Sportdag groep 3, 4, 5
27 april 2019
Koningsdag
27 april t/m 5 mei 2019
Meivakantie (1 week)
6 mei 2019
Start kunstblok 4 thema Metamorfose
6 t/m 10 mei 2019
Tussentijdse oudergesprekken ronde 2 op aanvraag leerkracht of ouders
9 mei 2019
Dode hoek verkeersles groep 8
10 mei 2019
Sportdag groep 6, 7, 8
10 mei 2019
OC opruimen lente-versiering 1/2C(3),5A(2),5B(2),5C(2)
Van 08.30 tot 09.15
14 mei 2019
GMR vergadering
15 mei 2019
Cultureel uitstapje groepen 6: De jongen die te snel groeide
Van 11.00 tot 12.30
20 t/m 29 mei 2019
Cito E-toetsen
21 mei 2019
MR vergadering
Van 19.30 tot 21.30
30 t/m 31 mei 2019
Hemelvaart (vrij)
3 t/m 7 juni 2019
Cito E-toetsen
6 juni 2019
Schoolreisje Oeverlanden groep 3B
7 juni 2019
Schoolreis groepen 7 Watergeus
7 juni 2019
Schoolreis groepen 1/2 Sprookjeswonderland
7 juni 2019
Schoolreis groepen 6 Archeon
7 juni 2019
Schoolreisje Oeverlanden groep 3C
8 t/m 14 juni 2019
Junivakantie (1 week leerlingen)
10 juni 2019
Pinksteren
18 juni 2019
Rapporten mee
19 juni 2019
Inloopkwartier groep 1+2
Van 08.30 tot 08.45
21 juni 2019
Schoolreisje Oeverlanden groep 3A
21 juni 2019
Schoolreis groepen 4 Linnaeushof
21 juni 2019
Inloopkwartier groep 6, 7, 8
Van 08.30 tot 08.45
25 juni 2019
Inloopkwartier groep 3, 4, 5
Van 08.00 tot 08.45
27 juni 2019
MR vergadering
Van 17.30 tot 19.30
28 juni 2019
12:00 uur leerlingen middag vrij
28 juni 2019
Zomerfeest (17-19 uur)
1 t/m 5 juli 2019
Week Openbare kunstlessen blok 4
5 juli 2019
Schoolreis groepen 5 Maakland
8 juli 2019
Afscheidsavond groep 8A
9 juli 2019
Afscheidsavond groep 8B
12 juli 2019
12:00 uur leerlingen vrij, start zomervakantie
13 juli t/m 25 augustus 2019
Zomervakantie